Najnowsze informacje

Konferencja upowszechniająca

W dniu 21 kwietnia 2015 roku odbyła się konferencja upowszechniająca projekt: PWP – Adaptacja rozwiązań angielskich oraz wzrost kompetencji pracowników szansą dla podkarpackich przedsiębiorstw

W konferencji wzięło udział ponad 100 osób: przedstawicieli firm zaangażowanych w projekt: Bestrade, Greinnplast Plus, Metalzbyt Polska Sp. z o.o., Zakład Produkcyjny Piast, Solartime Sp. z o.o., Technetium Sp. z o.o., Vidok Sp. z o.o., Yanko Sp. z o.o.; przedstawicieli lokalnych MŚP oraz przedstawiciele partnera zagranicznego. Każdy z uczestników otrzymał gadżety projektowe i materiały konferencyjne upowszechniające ideę Work Life Balance.

W trakcie konferencji zaprezentowano następujące tematy:

  • Prezentacja głównych założeń projektu „PWP – Adaptacja rozwiązań angielskich oraz wzrost kompetencji pracowników szansą dla podkarpackich przedsiębiorstw” – Radosław Pyrek
  • Prezentacja doświadczeń związanych z wdrożeniem projektu oraz godzeniem życia zawodowego i rodzinnego w przedsiębiorstwie produkcyjnym – Stanisław Helowicz, Vidok Sp. z o.o.
  • Work Life Balance – Kenny Payne, OAKE Associates

Celem konferencji było zaprezentowanie idei Work Life Balance, ale także celów, działań i rezultatów z realizacji projektu. Projekt miał na celu podniesienie adaptacyjności i konkurencyjności 8 MMŚP z województwa podkarpackiego poprzez zwiększenie kompetencji 84 pracowników oraz adaptację nowej struktury podziału pracy WLB. W projekcie zorganizowano cykl szkoleń z zakresu finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania firmą, zarządzania relacjami z klientem. Ponad to w wymiarze międzynarodowym odbyły się dwie wizyty brytyjskiego partnera w Rzeszowie. Podczas pierwszej z nich przedstawiciele OAKE Associates spotkali się z zespołem projektowym oraz przedsiębiorstwami biorącymi udział w projekcie. Rezultatem tego działania było opracowanie strategii adaptacji struktury podziału pracy opartej na Work Life Balance dla każdego przedsiębiorstwa zaangażowanego w projekt.

Wideo z konferencji PWP-WLB

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo zarejestrowanym na konferencji upowszechniającej 21 kwietnia 2015r.

Zaproszenie na konferencję

Realizowany przez Danmar Computers projekt pt. „PWP - Adaptacja rozwiązań angielskich oraz wzrost kompetencji pracowników szansą dla podkarpackich przedsiębiorstw” zbliża się ku końcowi. W związku z tym pragniemy zaprosić przedstawicieli MMŚP na konferencję upowszechniającą wdrożenie struktury pracy Work Life Balance. W konferencji udział weźmie nasz partner z Wielkiej Brytanii - Kenneth Payne z OAKE Associates LTD.

Celem konferencji będzie przekazanie dobrych praktyk dotyczących zarządzania oraz struktury podziału pracy opartej na Work Life Balance.

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia 2015 roku w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mieszczącej się przy ulicy Szopena 51 w Rzeszowie. Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Wszystkim uczestnikom zapewniamy lunch oraz gadżety upowszechniające.

Zainteresowanych uczestniczeniem w tym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z biurem projektu:

Danmar Computers tel: 17 853 66 72
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów

Serdecznie zapraszamy!

Zakończenie szkoleń

Zakończyliśmy wszystkie szkolenia w ramach projektu. W okresie od marca 2014 roku do marca 2015 roku zorganizowaliśmy 12 różnych szkoleń w których przeszkoliliśmy łącznie 84 osoby, w tym 21 kobiet i 63 mężczyzn. Wszystkie osoby otrzymały certyfikat ukończenia szkolenia jako potwierdzenie nabycia nowych umiejętności. Mamy nadzieję, że uczestnictwo w szkoleniach i zdobycie nowej wiedzy zaprocentuje w pracy i przyczyni się do zwiększenia jej efektywności. Szkolenia zostały ocenione bardzo dobrze z czego również się cieszymy.