Najnowsze informacje

Realizowany przez Danmar Computers projekt pt. „PWP - Adaptacja rozwiązań angielskich oraz wzrost kompetencji pracowników szansą dla podkarpackich przedsiębiorstw” zbliża się ku końcowi. W związku z tym pragniemy zaprosić przedstawicieli MMŚP na konferencję upowszechniającą wdrożenie struktury pracy Work Life Balance. W konferencji udział weźmie nasz partner z Wielkiej Brytanii - Kenneth Payne z OAKE Associates LTD.

Celem konferencji będzie przekazanie dobrych praktyk dotyczących zarządzania oraz struktury podziału pracy opartej na Work Life Balance.

Konferencja odbędzie się 21 kwietnia 2015 roku w siedzibie Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mieszczącej się przy ulicy Szopena 51 w Rzeszowie. Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Wszystkim uczestnikom zapewniamy lunch oraz gadżety upowszechniające.

Zainteresowanych uczestniczeniem w tym wydarzeniu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z biurem projektu:

Danmar Computers tel: 17 853 66 72
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów

Serdecznie zapraszamy!